Komentarze

Komentarze i dane osobowe pozostawiane przy ich wpisywaniu (adres e-mail i IP komputera) są przechowywane na WordPressie i serwerach hostingodawcy, którą jest firma LH.pl. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim.

Logi serwera

Każda wizyta na moim blogu wymaga przesłania konkretnych sygnałów (zapytań) do serwera, na którym mój blog jest zainstalowany. Są one zachowywane w bazach danych, logach, które zawierają w sobie informacje na temat sesji takie jak: adresy IP, datę i czas sesji wysłanej na serwer, dane na temat twojej przeglądarki oraz systemu operacyjnego. Wszystkie te dane posiadają funkcję pomocniczą w procesie administracji serwera, nie jest możliwe ich skojarzenie z użytkownikiem. Dostęp do nich posiadają jedynie administratorzy firmy lh.pl, czyli moi hostingodawcy.

Pliki Cookies

Google Analytics: są to pliki cookies zbierające dane do statystyk, pozwalające mi na analizę liczby wejść na bloga, najczęściej odwiedzanych stron i podstron, miejsc z jakich moi czytelnicy najczęściej trafiają na bloga (np. poprzez media społecznościowe, wpisania hasła w wyszukiwarce czy bezpośrednie wpisanie adresu strony). Pomaga mi to tworzyć dla Was bardziej interesujące i wartościowe treści. Dane te są udostępniane Google.

Pliki te nie przechowują żadnych informacji o charakterze poufnym.

Administratorem danych osobowych jestem ja, czyli Karolina Pruszyńska

Powierzam przetwarzanie danych osobowych następującym podmiotom:

  1. LH.PL SP. Z O.O. UL. PAMIĄTKOWA 2/56 61-512 POZNAŃ NIP: 7831711517 REGON: 302693647 KRS: 0000503852 – w celu przechowywania danych osobowych na serwerze